KURUMSAL

Yağmura Ajans Makine Mobilya San ve Ticaret ltd Şti  2005 yılında Kayseri de Kablo  makinalarının tel çekme ünitelerinde kullanılan   Nikel Kontak Tüp, Nikel çember , Nikel Şerit  şeklinde kablo sektörde kullanımına hitap etmek amacıyla kurulmuştur.


Firmamızın kuruluşunda ve ilerleyen zamanlarda yardımlarını esirgemeyen tedarikcisi olduğumuz  firma ve yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz.
Firmamız   kablo tel çekme makinalarının yedek parçalarının üretiminde ve tedariğinde deneyimli personelimiz ile 2005 yılından beri  sektörde aktif yer almaktadır.
Ağırlıklı olarak Büküm çemberi,Nikel Kontak Tüp İmalatı, Nikel Şeri İmalatı,  üzerinde uzmanlaşan deneyimli personeli ile Yağmura Ajans olarak NİKELON   isimli markamızla Kablo sektörlerinde  önemli bir yer ve deneyime sahip olmayı başarmış bir firmayız.

Yağmura Ajans  tel çekme Makinalarının  birinci elden yedek parça imalatını  yapmakta olup, YÜKSEK  KALİTE  ve UYGUN FİYAT politikası uygulamaktadır.

Yağmura Ajanas Makine Mobilya San ve Tic Ltd şti olarak  sadece Türkiye'de değil Avrupa ve Asya ülkeleri dahil TÜRKİYE'de üretmiş olduğu ürünleri  Dünya piyasasına satmayı  hedeflemiş ve bu konuda gerekli çalışmalara başlamıştır.

Yağmura Ajanas Makine Mobilya San ve Tic Ltd şti kendi üretici firma  olmanın avantajlarını da en verimli biçimde kullanmaktadır. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Amacımız  YÜKSEK  KALİTE , MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  VE UYGUN FİYAT politikası uygulamaktır.
 
Yağmura Ajanas Makine Mobilya San ve Tic Ltd şti Kablo Sektörüne en kaliteli ve en uygun fiyatlı ara mamul üretmeyi   ilke edinen firmamız, marka çalışmalarının temelini oluşturan, ürün geliştirme konusunda da önemli adımlar atıp sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerini yenilemeyi ve geliştirmeyi  sürdürmektedir.
Yağmura Ajas olarak yurtiçinde ve yurtdışındaki fuarlara katılımcı olarak katılarak birçok ülkelere de üretmiş olduğu ürünleri satarak Türkiye ekonomisine katkı sağlama hedefindedir.